Panie Morawski, oddaj Pan pieniądze!

Podczas słynnej konferencji w Oksfordzie, tzw. sędzia Trybunału Konstytucyjnego Lech Morawski, w imieniu TK i rządu wypowiedział skandaliczne zdanie, które szkaluje nasz kraj! Kto płacił za jego wyjazd? POLKI I POLACY!

Dubler sędziego Trybunału Konstytucyjego L. Morawski, bez żadnych dowodów, powiedział za granicą, że "w korupcję w Polsce zamieszani są czołowi politycy, czołowi prawnicy, sędziowie, sędziowie Sądu Najwyższego i Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego".
W ramach dostępu do informacji publicznej zwróciłam się z pytaniami do Pani Prezes Julii Przyłębskiej, czy sędzia Morawski podczas wcześniej wpomnianej konferencji reprezentował stanowisko sądu konstytucyjego oraz czy Trybunał pokrywał koszty związane z organizacją podróży i pobytu pana sędziego w Oksfordzie?Z otrzymanej odpowiedzi wynika, że koszt podróży na konferencję został sfinansowany z budżetu Trybunału Konstytucyjnego! Polacy płacą za to, żeby dublerzy sędziów, o wątpliwej trzeźwości, obrażali i kłamali na temat najważniejszych osób w państwie!

Trwa ładowanie komentarzy...