Wojna PiS z Owsiakiem: odcinek Woodstock

Przystanek Woodstock nie będzie miał pozytywnej opinii policji. Jeżeli Mariusz Błaszczak posiada jakieś informacje o zagrożeniach terrorystycznych, to powinien podzielić się nimi na tajnym posiedzeniu Sejmu lub na komisji ds. służb specjalnych. Czy jeszcze jakieś inne imprezy masowe są zagrożone czy tylko organizowane przez Owsiaka?

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak stwierdził, że "w sprawie Przystanku Woodstock policja już w ubiegłym roku negatywnie zaopiniowała całe przedsięwzięcie. W tym roku opinia też będzie negatywna. Sam organizator, bardzo wyraźnie związany z totalną opozycją, tkwi w przeświadczeniu, że wszystko będzie fajnie, „róbta, co chceta”. A za naszą zachodnią granicą był zamach, w którym zginął Polak."

Jeśli PiS będzie chcieć zakazać tegorocznego Woodstock'u w związku z zagrożeniem terrorystycznym, to czemu nie zabronili Światowych Dni Młodzieży? Imprezy znacznie większej i o światowym wymiarze.

Jest to wymierzone bezpośrednio w Jurka Owsiaka, bo nie lubią WOŚP. W PiS obawiają się wszystkiego czego nie kontrolują. Zaczęło się od wymazania w TVP serduszka WOŚP, a teraz chcę zabrać tysiącom młodych ludzi fantastyczną imprezę jaką jest Przystanek Woodstock.

Pod pretekstem ochrony nas przez atakami terrorystycznymi (których u nas nie ma i nic nie zapowiada się, żeby były) będą ograniczać nam wolność zgromadzeń. Mariusz Błaszczak twierdzi, że Polska jest bezpieczna, bo PiS uchwalił ustawę antyterrorystyczną. Tylko, że ustawa nie miała nic wspólnego z bezpieczeństwem Polaków, bo jest ona legitymizacją inwigilacji w internecie i telefonów komórkowych. O tym jak Polacy są bezpieczni pod rządami PiS świadczy niestety tragiczna śmierć Igora Stachowiaka, zakatowanego na komisariacie policji.

W Polsce możemy nie czuć się bezpiecznie, ale nie przez matki z dziećmi, uciekającymi przed wojną, tylko ze względu na obecność w rządzie Błaszczaka, Macierewicza i tysięcy niekompetentnych PiSiewiczów na wysokich stanowiskach. Jeżeli Mariusz Błaszczak posiada jakieś informacje o zagrożeniach terrorystycznych, to niech nam je przedstawi.
Trwa ładowanie komentarzy...